سلااام سلااام وقتتون بخیر دوستان.چطورین؟چه خبرا؟چیکارا میکنید؟من که دو لپی دارم کمپوت آناناس میخورم و میخواستم بشینم پای تمرینات شکرگزاری که گفتم بیام اینجا هم یه توضیحی راجبش بدم.

عاقا من از دست خود شکموم چیکار کنم آخه؟مثلا میخوام تا عید وزن کنم.الان حدود 59 ام و اگه به 54 برسم خیلی خوب میشه.البته چاق نیستم اما اگر به وزن معمولم برگردم طبیعتا احساس بهتری خواهم داشت.اما همش تئوریه و عملا تلاشی برای کاهش وزن نمیکنمآخه من عااااشق غذا خوردنمیعنی یک سره این دهن داره میجنبه

اصلا همش تقصیر همسره.ما وقتی ازدواج کردیم من 49 کیلو بودم.شازده فرمود 49 تحویل گرفتم 70 تحویل میدمحالا تحویل میدمش ینی چی؟؟!!!گوللله ی نمکه آقامون(از لفظ آقامون آی بدم میاد آی بدم میاد) خلاصه که دوباره باید باشگاهو شروع کنیم.اتفاقا یه باشگاه درست سر کوچمونه و ساعت هفت و نیم تا هشت و نیم صبح ایروبیک داره.یه کم تایمش بده فقط.عوضش  سحر خیز میشم دیگه

دیگه دیگه؟جونم براتون بگه برای شب میخوام غذای مورد علاقه ی همسرو بزارم،ماهی   :////

ای خدا من کی از تازه عروسی در میام این غذا رو یاد بگیرم؟ این همه ساله ازدواج کردما هربار باید دستور غذا سرچ کنم مخصوصا این ماهی رو یاد بگیرم خوشمزه درست کنم خیلی خوب میشه.راستی امروز بستمم آوردن انقدرررر خوشحال شدم که همسر دو دیقه اومد ناهار بخوره مغزشو خوردم از ذوق،اونم فقط میخندید.اصلا خیلی خوشحالماااا این همه خوشگلیجاتو یه جا نمیتونم هضم کنم.خب دیگه فکر کنم مغز شما دوستای عزیزم خوردم

بریم سر تمرینات شکرگزاری

بچه ها قضیه اینطوریه که به مدت 28 روز با معجزه شکرگزاری همراه میشیم و در این مدت هم حالمون خیلی خوب میشه،هم دونه دونه کارا حل میشه و معجزه رو با تمام دلمون احساس میکنیم.من از پیج هیلا با این قضیه آشنا شده بودم و کتابشو تهیه کرده بودم.این دور تصمیم گرفتم باهاشون همراه شم و بغل بغل معجزه و شادی بریزم تو زندگیم و حالا خدا رو شکر میکنم که شروعش کردم.البته من با کتابم پیش میرم و کمی ازشون عقب ترم.

این تمرینات به این صورته که دو تا تمرین ثابت برای هرروز داره که عملا زمانی ازتون نمیگیره و یه تمرین متفاوت برای هرروز.

اگر شما هم دلتون میخواد این دوره رو انجام بدین و کلی حال و انرژی خوب بگیرین  و معجزه رو مزه کنید،اگر به کتاب و تمرینات دسترسی ندارین با من همراه باشین تا بخشی از این تمرینا رو بهتون معرفی کنم و با هم انجامش بدیم.تو این دوره شرط اول باور داشتن به معجزس،پس قلبتون رو مطمئن کنید و خودتون رو رهاااا.

برای قدم اول یه دفتر که حس خوبی بهش دارین رو بردارین  و تمام آرزوهاتون رو توش بنویسید.

ریز و درشت.از سلامتی،شغل و کار،ثروت،روابط،معنویات،تمایلات شخصی،کالاها و هرچیزی که به ذهنتون میاد

از آرزوهاتون بنویسید و تمام جزئیات رو قید کنین،مثلا من آرزو دارم تو شهر استانبول خونه باغ دوبلکسی داشته باشم که بزرگ و نورگیره،باغش پر از درختای بلند و سبز و بوته های گل رز قرمزه.آشپزخونه بزرگی داره با کابینتای زیاد سفید براق و جادار.اتاق خواب هاش طبقه بالا هستند و آشپزخونه و پذیراییش پایین.یه دست مبل راحتی رو به روی تی وی گذاشتم و خونه خلوته.کف لمینته و یه قالی کوچیکه کرم صورتی وسطه و تمااااااام جزئیاتی که قلبا دلم میخواد تو اون خونه باشن.تموم تصوراتتون رو بنویسین.این کار خودش کلی انرژی داره.کلی امید و حس زندگی.یادتون بیارین چه چیزهایی آرزو دارین.

نشستین که!!!پاشین دیگه یالاااا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجمع الذاکرین آل طاها و یاسین علیهم السلام شعر اشک Laylow Consolegame psn4 seo/ تبليغات گوگل Zachary دانلود آهنگ های ایرانی و خارجی