بسم الله الرحمن الرحیم .

خانوماااا سلاااااام علیکممممم حالتون چطوره؟؟؟بگید ببینم در چه حالید؟کیفتون کوکه؟خدا رو هزار مرتبه شکر.منم خوبم ممنون

امروز یک دنیاااا کار دارم و البته یک دنیاااا انرژیسرما خوردم و دو سه روز هی کارا رو تلنبار کردم تا بهتر شم و با انرژی برم سروقتشون.دیگه گفتم بیام اینجا اعلام کنم که رودروایسی کنم و بدیو بدیو برم انجامشون بدم.دیشبم به مهرزاد گفتم فردا شب که برگشتی خونه میگی واااو عجب خونه ی تمیزی!چقدر همه جا برق میزنه!چقدر مرتب!خلاصه که چون دادار دودور راه انداختم الان باید پاشم و تا مهرزاد بیاد کارا رو یک سره کنم.اول از همه قورمه سبزی شام رو بزارم که تا شب حسابی جا بیفته.بعد به ترتیب شستن ظرفا،تا کردن و چیدن  لباس ها،چیدن اثاثیه جدید اتاق و جابه جایی های لازم،جاروبرقی،گردگیری اوپن ها و میز ها و گاز و آینه ها،اتو کردن لباس های مهرزاد جهت سورپرایز،شستن سرویس و در نهایت دوش گرفتن!حالا آیا همه ی این کارها تا ساعت شش امکان پذیر است؟بلی مااا می توانیییم

در نهایت شب با آرامش ناشی از اتمام کارهای تلنبار شده،به شروع تمرینات شکرگزاری میپردازیم

آقا من همیشه این مدلی نیستما.اصولا برای هرروز یه برنامه ریزی مختصری دارم که کارهای خونه هیچوقت تلنبار نشه و خودمم هم از کت و کول نیفتم.اما این یه دفعه هم بخاطر سرماخوردگی و هم اینکه مدتی خونه نبودیم،اینجوری شد.

حالا بعد از اینا باید بیام تعریف کنم که این مدت چه ها شد!آذر پر ماجرا!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بلاگ پیک*عکس بک گراند*پس زمینه گیف متحرک بیباک موزیک فایل دانشجویی دشت و دمن بهترین سایتها - دایرکتوری Victor سجاده اي پر از ياس پلاکت